Kizlarla ve Bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitemize hoş geldiniz.
Nickiniz

ŞifrenizŞifreniz yoksa boş bırakınız.

Kadinlarla Sohbet

Bir çok erkek reddedilme korkusu nedeniyle utangaçlık duymakta ve kadınlara yaklaşma konusunda problemler yaşamaktadır. Bu nedenlerden dolayı kadınlardan kaçınmak zorunda kalmakta ve çok hoşlandıkları bir bayanla bile sohbet edebilmek konusunda zorlanmaktadır. Erkekler genellikle kendilerini bu konuda beceriksiz ve reddedilme korkusuyla uzak tutmaktadırlar

REDDEDİLME KORKUSUNA ALIŞIN

Rededilme olayın en temel öğelerinden biridir kendinizi üzmeyin yolunuza devam edin. Eğer bu gerçeği kabul ederseniz çok daha fazla seçenekle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Kadınlarla tanışmak, konuşmak sadece bir sayı oyunudur ne kadar çok sayı yaparsanız ve reddedilmeye alışırsanız daha fazla kadınla sohbet etme şansını elde edebilirsiniz. Kesinlikle utangaç olmayın!

KADINLARA DOĞRU YAKLAŞIN

Kadınlara en doğru yaklaşmanın yolu, kadınların her zaman aksi ve sinirli olabileceğini kabullenmekten geçer. Yakınlaşmaktan korkmayın ama durmanız gereken noktayı da iyi bilip ısrarcı olmayın. Reddedildiğiniz zaman ise kesinlikle öfkeye kapılmayın, derin bir nefes alın ve en yakın arkadaşınızla konuşuyormuş gibi davranmaya devam edin.

ŞAKALARLA BUZ KIRIN

Kadınlarla aranızdaki buzları kırmak gerçekten zor ve meşakkatli işlerden biridir. Konuşmaya eğlenceli sözler ve şakalar ilave edin. Kadınlar genelde mizah duygusu gelişmiş erkeklerden hoşlanırlar, mizah duygusu erkeklerin yanında kadınlar kendilerini tehdit edilmemiş ve güvende hissederler. Şaka ya da espiri yaparken karşı tarafın gülüp gülmeyeceği konusunda kendinizi sıkıştırmayın ve zorlamayın. Unutmayın iyi bir sohbet başlatabilmek için mizah şarttır. Mizah konusunda sıkıntılıysanız buluşmadan önce mizah siteleri ve dergilerini karıştırarak kendinize kullanabileceğiniz malzeme çıkartın.

VÜCUD DİLİNE ODAKLANIN

Açık yürekli davranın, sır olarak bir şeyleri tutmayın, sık sık göz teması ve gülümsemeler önemlidir. Vücud dili flört aşamasında en önemli noktalardan biridir. Kadınlar ayrıca kendilerine güvenen ayaklarının üzerinde duran erkeklerden hoşlanırlar. Hoşlandığınız kadından gözlerinizi kaçırmanız, sürekli aşağı bakmanız ya da ondan uzak bir noktaya uzunca bir süre dalmanız güvensizlik duygusu oluşturur.

DİKKAT EDİN

Muhabbet içerisinde kadınlar söylediklerinin ciddiye alınmasını isterler. Konuşmalarını gayet ciddi ve can kulağı ile dinleyin, söyledikleri hakkında yorum yapın. Eğer konuşma sırasında kendinizi buluşma konusunda endişeli hissediyorsanız derin bir nefes alın ve sakin olun.

HER ZAMAN KONUŞACAK BİR KONU BULUNUR

Konuşma içerisinde kendinizi sıkışmış konu bulamaz durumda hissederseniz bu endişeye düşmenize ve konuşmanın tek yönlü gitmesine, karşıdaki insanın sıkılmasına neden olacaktır. Böyle bir durumda; etrafınızı gözleyin konuşacak bir şeyler mutlaka çıkacaktır, konuştuğunuz bayanın üzerindeki takılardan bahsedin ne kadar güzel oldukları konusunda onu övün. Bir konu seçin ve seçtiğiniz konu üzerinde konuşmayı inşa edin, hoşlandığınız kadın hakkında sorular sorun ve konuşmayı derinleştirin. Buluşma sonrası gece baştan çıkarıcı ama üslubu bozmayan mesajlar gönderin.

KADINLAR UZAYLI DEĞİLDİR

İster inanın ya da inanmayın kadınlar Venüs gezegeninden gelen uzaylılar değildir. Kadınlarla sohbet etmenin pek çok yolu ve onları tavlamanın pek çok şekli vardır. Kadınların erkekler konusunda ya da geçmişte yaşadıkları tecrübeden dolayı mutlaka şüpheleri olacaktır. Bol bol pratik yapmak kadınlar konusunda en uygun yaklaşımı bulmanızı da sağlayacaktır. Kadınlarla muhabbet ederken mutlaka özgüveninizi ve tavrınızı koruyun, kadınlar güçlü erkekleri sever.

Azerbaycan Sohbet Odaları 20

Selam Azerbaycanlı kardeşlerimize, Türkiye’nin en güzel sohbet sunucusunda sizler içinde yer ayırdık. Azeri sohbet sayfası olarak Azerbaycanlı kardeşlerimizi sayfamızda görmekten gurur duyarız. Türkiye ile Azerbaycan arasındaki dostane ilişkileri, Azeri arkadaşlık sayfalarında pekiştirmek ve iki ülkenin insanları daha iyi kaynaştırmak istedik. Sayfamızda Türkiye’nin her bölgesinden insanlarla sohbet edebilir, güzel muhabbetlere katılabilirsiniz. Azerbaycan chat sayfası, siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hizmet vermektedir. Yürekleri bir olan iki ülkenin bir arada sohbet edebileceği bu güzel ortamda, yeni arkadaşlıklar edinebilir hatta kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Bakü Sohbet odasınında içinde bulunduğu, Azeri Sohbet odalarımızda dilediğiniz gibi stres atıp muhabbetlere katılabilirsiniz.

Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’dür. Sıcak kanlılığı ve Türk Örf adetlerine yakınlıkları ile Türkiye’den farkı olmayan bir ülkedir. Öyle ki ezgilerimiz, namelerimiz bile aynıdır. Azerbaycan Chat odalarında, Azerbaycan hakkında daha çok bilgiye sahip olabilir ve Azeri halkı ile sohbetler edebilirsiniz. Harika sohbetlerin, gönülden muhabbetlerin olduğu Azerbaycan Sohbet sayfasına girip, yeni arkadaşlıklar kurmak için, sohbet girişimize tıklayabilirsiniz. Türkiye’den giriş yapan arkadaşlarımızda, Azerbaycan’ın harika Hazar Denizinin muhabbetlerini yapabilir, Bakü hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirler.

Türk halkının ortak özelliği sohbet etmeyi ve muhabbet ortamlarını sevmesidir. Ama teknolojinin gelişmesi ile o güzel sohbet ortamlarını bulamıyoruz. Azeri chat sayfası olarak, Türkiye ve Azerbaycan halkını bir arada tutup, o eski sohbet ortamlarını bir nebze oluşturmak istedik. Yalnızlık hiç kimsenin kaderi değildir. Siz hala yalnızlıktan ve arkadaş edinememekten mi yakınıyorsunuz? Size uygun bir ruh eşiniz yokmu? Sohbet ortamlarının en kaliteli adresi olan sayfamızda dilediğinizce chat yapabilirsiniz. Keyifli Sohbetler..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Kızlarla Chat