Kizlarla ve Bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitemize hoş geldiniz.
Nickiniz

ŞifrenizŞifreniz yoksa boş bırakınız.

Kaliteli Sohbet Adresleri

Bir çoğumuzun da bildiği gibi sohbet karşılıklı konuşma, bilgi ve fikir alışverişi demektir. Fakat her yapılan sohbet kaliteli bir sohbet değildir. İki çeşit sohbet vardır. Biri öylesine zaman geçirmek amacı ile yapılan sohbet. Bu tür sohbetlerde önünüze gelen her hangi biri ile tarz, üslup, görgü kuralı gibi önemli ayrıntılara bakmadan önemsemeden konuşmak, bir konu üzerinde tartışırken kullandığın kelimeleri seçmeksizin patavatsızca konuşmak, yapılan esprinin nereye gideceğini düşünmeden ağzından çıkı vermesi.

Birde kaliteli sohbet vardır. Bu sohbetlerde sohbet ederken saygı ve sevgi çizgisini korursunuz. Hayata dair konuşurken kendinize yeni bir bakış penceresi bulursunuz. Algı politikası yaratmaksızın düşüncelerinizi, yapacağınız esprileri belli bir çerçeve ve edep adap kuralları içerisinde yaparsınız.

Kaliteli Sohbetin Kuralları Nelerdir?

Sohbet ettiğiniz kişiye anlatmak istediğiniz konuyu kısa ve net bir dille anlatmanız gerekir. Sohbet ederken sen dili değil ben dili kullanmanız empati kurmanız açısından daha etkili bir dil olacaktır. Sohbet ettiğiniz kişinin gözlerine bakarak konuşmanız etkili olacaktır. Eğer birbirinizi görmüyor iseniz yani telefonda veya bir sohbet odasında konuşursanız onu dikkatli dinlediğinizi onu dikkate aldığınızı karşınızdaki kişiye hissettirmelisiniz. Sohbet etmek istediğiniz konuyu karşı tarafa aktarmalısınız. Çünkü sohbet etmek için sohbete yön vermeniz gerekir. Yoksa bir yerde tıkanır kalırsınız. Sohbetin akıcı olaması için sohbet etiğiniz kişinin bilgisi ve kültür seviyesi çok önemlidir. İyi bir konuşmacı olamanın yanı sıra iyi bir dinleyici de olmanız gerekmektedir.

Sohbet alanında faaliyet gösteren sitemiz Sohbet yukarıda anlattığımız kurallar çerçevesinde sohbet eden insanların bir araya gelmesi için kurulmuştur. Sohbet odalarımızda ücret veya üyelik zorunluğu yoktur. Sunucumuzda kullanıcı olarak bulunan arkadaşlarımız belli bir kültür ve bilgiye sahip oldukları için kaliteli sohbet etme imkanı mümkündür. Keyifli vakit geçirebileceğiniz imkanlar sunulmuştur. Keyifli vakit geçirirken düzeyli esprilerle gülmeniz mümkün olacaktır.Kullanıcılarımızın konforunu, mutluluğunu ve huzurunu düşünerek olabildiği kadar kaliteli bir ortam kurulmuştur. Sizde kaliteli sohbet etmek ve geçireceğiniz vaktin kaliteli olmasına dikkat ediyorsanız doğru sohbet odasındasınız demektir. Unutmayın bizde gelen geldiği gibi karşılanır. Sohbet sitemizde her zaman sevgi ve saygı kuralları içerisinde sohbet edebilirsiniz. Hoş geldiniz…..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Kızlarla Chat