Kizlarla ve Bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitemize hoş geldiniz.
Nickiniz

ŞifrenizŞifreniz yoksa boş bırakınız.

Sohbet Chat Siteleri

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz ; Günümüzde artık bir çok sohbet odası mevcut bunu hepimiz biliyoruz ve sizlere her alan adı üzerinden sohbet hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Bir önce ki makalelerimiz de de sizlere anlattığımız gibi bir çok alanda sohbet hizmeti vermekteyiz, bunlar ister soyle ister trsohbet gibi odalar olsun bu odaların en kaliteli hizmetini bizler sağlıyoruz. Sizler için bu seferde sohbetci sohbet odaları hizmetini hazırladık, bu sayede sohbetci chat odasına katılarak sohbetcilerle sohbet edebilecek ve kaliteli bir ortamda online radyo dinleyebileceksiniz.

Sohbetci sohbet ağı üzerinden sohbet odalarına bağlandığınız zaman aynı sohbetcinin ortamı ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu sayede sizlerde sohbetci farkını bizimle beraber yaşamış olacak, milyonlarca sohbetci ile birlikte bir araya gelerek sohbet edeceksiniz.

Sohbetci sohbet ağı sayesinde bir çok insan bu odalar içerisin de sohbet etmekte ya sen neredesin ? hala bir sohbetci ağına katılmadın mı ? O halde artık beklemene gerek kalmadı rumuz yaz ve sohbet ağına bağlan de anında sohbet başlasın sohbetcilerle bir araya gel!

Sevgili kullanıcılar ; Sitemiz üzerinden eskiden java sürümlü sohbet odaları mevcut konumda idi ve eskiden insanlar java üzerinden sohbet sitelerine giriş yaparak sohbet edebiliyorlardı. Lakin java çıkartmış olduğu son güncellemelerden sonra bir çok insan java mağduru olmayı başlamış ve sohbet odalarına büyük bir engel olmuştu. Java insanların sohbet alanını daralttığı için bir süre sonra insanlar java yüklü de olsa sohbet sitelerine giriş yaparken sorun yaşamaktaydı. Bizler ise sizleri tamamen javasız bir ortamda rahat bir şekilde sohbet odalarında gezinmenize aracı olacak program yaptık.

Yaptığımız bu program sayesinde bir çok insan ile anlık olarak çok kolay bir şekilde sohbet edebileceksiniz. Bunun adına biz Lightirc dedik ve bu applet sayesinde hem ücret ödemiyorsunuz hemde java gibi bir problem ile karşılaşmıyorsunuz. Chat odalarında ağırlık tercih edilen javasız sohbet olayı sitemiz üzerinde çok eğlenceli bir hal almıştır.

Hemen rumuz yazarak sohbet odalarına giriş yapın ve güzel, keyifli zaman geçirin..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Kızlarla Chat